Uczucie przemęczenia, potliwość podczas wysiłku i mrowienie w stopach

Często czuję się przemęczony mimo, że się wysypiam i nie mam ciężkiej pracy. Zauważyłem też, że przy wysiłku bardzo się pocę, czuję też delikatne mrowienie w stopach ( nie cały czas ). Taki stan utrzymuje się przez kilka dni a później znika. Przyznam, że jestem wrażliwy i nerwowy :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Przede wszystkim konieczne jest jednak wykluczenie przyczyn somatycznych - w tym celu proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz wdroży właściwe postępowanie.