Uczucie pulsowania w żołądku i brzuchu

Witam ma od wczoraj bardzo dziwne uczucie w brzuchu a raczej w zołądku czuje jakby pulsowanie albo bicie serca cieżko opisać to uczucie towarzyszy temu uczucie jak by serce na chwile sie zatrzymywało wyniki ok cisnienie tez puls ok. 70 poza tym choruje na nerwice co może pomóc na takie objawy? bardzo proszę o odpowiedż boję się, że to może być coś z sercem i to uczucie lęku.

Witam,

zachęcam Panią do skontaktowania się z psychoterapeutą, w celu wypracowania sobie metod radzenia z objawami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Polecam konsultację z Pani lekarzem psychiatrą oraz psychologiem, i omówienie tej sytuacji, gdyż pewnie leczy się Pani w związku ze stwierdzoną nerwicą.Uczucie lęku może dodatkowo wskazywać np na Atak paniki-proszę się skonsultować z odpowiednimi specjalistami z Pani miasta.Pozdrawiam serdecznie.