Uczucie rozrywającego i promieniującego bólu pleców u 62-latki

nikt nie potrafi mi pomoc mam uczcie rozrywajacych plecow w okolicy ledzwi promieniujace do dolu brzuca i uccie jakby mi wypychano narzad rodny nie moge chodzi sprawia mi to strazny bol jak sedze to jeszcze da sie wytrzymac ale jak wstaje odrazu jakby wszystko wypychalo sie w dol ciagnie poli rozpiera caly narzad rodny nie mam sily juz tak zyc ten dyskonfort zycia chodzenia nie daje rady prosze o pomoc /kiedys lekarz zasugerowal przepukline lonowa ale ja wiem .pozdrawiam.

Witam,

A czy wykonywana była diagnostyka obrazowa? Prześwietlenie, rezonans? Czy była Pani na konsultacji u ortopedy? Być może kwestia nie dotyczy tylko bólów kręgosłupa, ale może dla wykluczenia innego podłoża powinna się Pani udać do ginekologa - może faktycznie problem dotyczy problemów związanych z narządem rodnym? Jeżeli wykluczono podłoże ginekologiczne proponuję udać się do fizjoterapeuty w Pani mieście, który przeprowadzi wywiad i zbada Panią - po tych czynnościach będzie wiedział czy może pomóc.