Jaka może być przyczyna bólu w klatce piersiowej u 32-latki?

Witam. Jestem kobietą w wieku 32 lat. Od około 2 lat odczuwam bóle w klatce piersiowej. Głównie dotyczy to srodka klatki bądź lewej strony czasem aż do pachy. Często jestem rozdeazniona, nic mi się nie chce i dodatkowo czasem zawroty głowy. Cisnienie raczej niskie ok 100/77 puks 80. Czasem czuje silne odslabienie jakbym miała zemdlec (ciężkości z tylu glowy) nieraz nachodzi mnie uczucia gorąca i jakby ciarek przez całe ciało. Wykonałam w zeszłym roku badania krwi -ok. Tarczyca- ok. Doppler kończyn dolnych- ok. Gastroskopia- ok. Ekg w porządku i odruchy neurologiczne też. Tk głowy nic nie wykazało. Kręgosłup szyjny-zwyrodnienia i dyskretna skolioza lewostronna. RTG pluc wykazało cień natomiast powtórzone w pozycji bocznej było czyste. Tk klatki piersiowej też nie wykazało zmian poza zwyrodnieniami , przesunietymi odcinkami i pomniejszonym obrazem tylko-przednim klatki piersiowej. Dodam że dolegliwości są zlokalizowane z reguły tylko z lewej strony ciała np czasem jest słabsza. Nie cierpię stać w kolejkach, czasem biegiem robię zakupy bo czuje że zaslabne. Wkurzam się okropnie bo już nie wiem co robić, W klatce czasem kluje czasem gniecie i jest to bardzo uciążliwe bo już różne myśli mnie nachodzą. Tutaj moje pytanie czy mogłabym zrobić jeszcze jakieś badania by znaleźć przyczynę czy po prostu wszystko to co odczuwam jest na tle psychicznym ? Nie bronię się przed psychiatra czy psychologiem jednak chciałabym najpierw wykluczyć ewentualne przyczyny niż później żałować że zostawiłam to w spokoju. Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry, jeżeli poprzednie badania nie wyjaśniły przyczyny Pani dolegliwości, proszę udać się do psychologa lub psychiatry, być może mają podłoże nerwicowe.