Jaki jest powód bólu w klatce piersiowej i nocnego pocenia?
Od ponad trzech miesięcy mam nocne poty, bóle w klatce piersiowej oraz duszności. Zdjęcie RTG wykazało zmiany naciekowe w dolnych płatach płuc. Badanie tk klatki piersiowej nie wykazało istotnych zmian. Czy możliwe że tomograf czegoś nie wykrył?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Zmiany naciekowe? Zapalne ? Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć