Jaki jest powód bólu w klatce piersiowej i nocnego pocenia?

Od ponad trzech miesięcy mam nocne poty, bóle w klatce piersiowej oraz duszności. Zdjęcie RTG wykazało zmiany naciekowe w dolnych płatach płuc. Badanie tk klatki piersiowej nie wykazało istotnych zmian. Czy możliwe że tomograf czegoś nie wykrył?

Lek. Tomasz Budlewski

Zmiany naciekowe? Zapalne ? Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć