Uczucie rozrywania w mózgu po zażyciu amfetaminy

dokoń. pyt.tak jak bym się zawiesił po amfetaminie tylko same skutki uboczne i to jest strasznie nie naturalne,nie jestm sobą,w mózgu tez cos mi się dzieje tak by mi go rozrywało i czuje kłucia jakbym miał igły w środku alb prąd bu mnie kopał takim małymi impulsami,brałem różne psychotropy od lekazy i żadne nie pomagał nie jestem wstani zyc norm.mam2dzieci kobieta 0deszła odemni bo moje reakcje nie są normalne i nie jestem wstanie zyc jak inni ,chce się wylecz i odzyskac ich a leki nie pomagają

Witam, powinien Pan zgłosić się koniecznie na leczenie w Poradni Leczenia Uzależnień.Te objawy są skutkiem uzależnienia od amfetaminy, jednak jeśli będzie Pan trzeźwy długi czas jest szansa, że objawy ustaną, dlatego zachęcam by z pomocą specjalisty- sam Pan sobie pomógł, będzie musiał Pan odbyć konsultację z lekarzem psychiatra( ponownie) być może także z neurologiem. Pozdrawiam i motywuje do terapii, życząc wytrwałości w leczeniu.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza