Złe samopoczucie po zażyciu amfetaminy

Mam problem ze soba zaden lekaz nie moze mi pomoc. Nie rwqdze sobie juz z tym. Pewnego ranka jak sie obodzilem zazylem amfetamine, przyjechalo pogotowie bo nie moglem sie podniesc. Wyniki mam niby ok ale od tamtej pory nie moge dojsc do siebie. Mam napady lekow ciagle zle samopoczucie serce mi wariuje nie wiem co jest. Prosze o pomoc

Z postu nie wynika, co i jak długo Pan zażywał.
Przeciez nieprzypadkowo miał Pan rano rzekomą amfetaminę w domu.
Preparat pochodził z nielegalnego źródła, więc nie ma pewności, czy była to amfetamina, albo czy tylko amfetamina.
Niestety wiele środków trudno wykryć normalnymi metodami, a metody kryminalistyczne nie są w takich sytuacjach wykorzystywane, bo są bardzo kosztowne. Dotyczy to zwłaszcza tzw. dopalaczy...
Pozostaje leczenie psychiatryczne, środka toksycznego nie ma już w ustroju, ale skutki w organizmie jak widać pozostały.
Dopiero czas pokaże, czy były to zaburzenia egzogenne, czyli toksyczne, czy też została obudzona tkwiąca w mózgu choroba.
Rokowanie jest korzystniejsze w pierwszym przypadku.
Proponuję nie zmieniać lekarzy, tylko trzymać się jednego dobrego specjalisty psychiatrii.
Pozdrawiam. JW