Złe samopoczucie po zażyciu dopalacza

W sobotę 30.11 zapaliłem dopalacze, niewielką ilość, ale przed i po piłem spore ilości alkoholu. W niedzielę miałem kaca jak, normalnie po alkoholu, faza po dopalaczu mi przeszła. Jednak wieczorem około 23, jakby powróciła. I do dzisiaj czyli wtorku, dalej się czuje, dziwnie. Świat jest jakiś inny. Proszę o pomoc.

Witam,

proponuję konsultację lekarską (lekarz pierwszego kontaktu, psychiatra). Podjął Pan ryzykowne zachowanie (dopalacze i duże ilości alkoholu - korzystanie z każdego z tych środków jest ryzykowne, a ich połączenie tym bardziej), co oznacza, że konsekwencje mogą być różne,

pozdrawiam
Anna Gromińska

Dzień dobry!

Przyjmując nielegalne substancje nigdy nie mamy pewności co do ich składu oraz ewentualnych konsekwencji zażycia. Jeśli niepokoi się Pan o swój stan zdrowia, należy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam!