Wrażliwość na pogodę po zażyciu dopalacza

Dzień dobry. Pod koniec czerwca po raz pierwszy i ostatni zażyłem dopalacz w postaci suszu roślinnego, bardzo mocno to na mnie podziałało, dlatego też więcej nie zamierzam próbować tego świństwa. Mój problem polega na tym, że od tamtego momentu jestem meteopatą, zdarza sie także, że poza bólem głowy bardzo słabo się czuję, gdy ma się zmienić pogoda. Czy są na to jakieś leki/herbaty? Pozdrawiam

Dzień dobry. Działanie i konsekwencje zażywania (nawet jednorazowego) dopalaczy wciąż nie jest dobrze zbadana. Jeżeli martwi Pana samopoczucie i stan zdrowia, warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, być może zaleci wykonanie badań, które rozwieją Pana wątpliwości i Pana uspokoją. Pozdrawiam serdecznie.