Złe samopoczucie i lęk po zapaleniu dopalacza

W środę miałem swójpierwszy i ostatni kontakt z dopalaczem. Podobno był to "Mocarz". Wziąłem 3 buchy i zaczęły mi się trząść kończyny, serce biło jak oszalałe, nie mogłem złapać oddechu i wpadłem w panikę. Po 15 minutach wszystko minęło. Zauważyłem, że do dzisiaj, jak o tym pomyślę, to czuję się jakiś taki poddenerwowany. Rano miałem zawroty głowy, ale chyba na zmianę pogody, chociaż nigdy mi się tak nie działo. Jak długo mogę się jeszcze tym denerwować i jak długo te substancje mogą działać?

pytanie po co Panu dopalacze...o co chodzi....warto sie temu przyjrzec...odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
bardzo miło jest mi słyszeć, ze to jednak ostatni raz, długość utrzymywania się efektów, strasznie trudno określić, bo nikt nie zna składu dopalaczy a potrafi być na prawdę bardzo różny. Milo słyszeć, że nie chce się Pan traktować jak szczur doświadczalny i przyjmować substancji o bardzo wątpliwym składzie. Sprawa wygląda tak, warto do niej mimo wszystko podchodzić z jak największym spokojem, bo lęk może tylko wzmagać objawy, w czasem powinno być tylko lepiej. Gdyby jednak zadziało się coś bardzo nietypowego proszę udać się nawet do szpitala. Pozdrawiam, życzę powodzenia i proszę już więcej nie eksperymentować na sobie.