Złe samopoczucie, lęki i myśli samobójcze po zażyciu amfetaminy

Od miesiaca bralem amfetamine z przerwami moze 2-3 dni, w piatek wzialem bardzo duzo, ale pomimo tego w sobote potrafilem sie smiac i cieszyc, ale glupota wziela gore i znowu wzialem w sobote wieczor.. Problem zaczal sie od dziś. Mam zerowy humor, nic mnie nie cieszy, mam wrazenie ze nic mi sie nie udaje, wszystko mnie denerwuje, lęki, myśli samobojcze. Łzy w oczach mam cały czas jak czytam o tej amfie albo mysle o zyciu. Ostatnią torebke amfy spuscilem dziś w sedesie. Kiedy i czy wyjde z tego?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

W zależności od indywidualnych predyspozycji, uzależnienie od amfetaminy może rozwinąć się już po jednej dawce.
Przyjmując amfetaminę regularnie z dużym prawdopodobieństwem doszło już do uzależnienia.
Należy niezwłocznie zgłosić się do psychiatry, który będzie w stanie ocenić stopień potencjalnego uzależnienia i zasugerować odpowiednie leczenie.
Z pewnością nie powinien zażywać Pan więcej amfetaminy, ani innych środków psychoaktywnych.