Zaburzenia lękowe i złe samopoczucie po zażyciu amfetaminy

pewnie mysli pan że jestem narkomanem ale to wcale nie tak zdarzyło sie to nad ranem po moim wieczorze kawalerskim ok 3 mies temu. Wziąlem amfetamine ok 0.5 g i po jakis 5 min zaczął sie mój koszmar z którym sie zmagam do dzis. Utrudnia mi to w życiu codziennym mam dobrą pracę dom żone i synka. Najgorsze jest to ze przez pierwsze 2 mies mialem ataki lekowe serce które wariowało omdlenia... a od ok miesiąca mam to caly czas. Nie wiem jak sobie z tym radzić.

Niestety tym bardziej to niepokoi, że już po incydentalnym zatruciu skutki są tak długo...
Dla informacji podam, że dawka tabletki amfetaminy, gdy była dostępna w Polsce w aptakach - wynosiła 5mg, a Pan podaje, że wziął 0,5 grama, czyli 500mg. 100 razy większa dawka od używanej w medycynie!
Osobiście mam wątpliwości, czy to była amfetamina, czy nie jednak "dopalacz" o działaniu amfetaminopodobnym...
Megadawki substancji neurotoksycznej i kardiotoksycznej działają różnie u różnych osób.
Osoby przewlekle używające amfetaminę adaptują się nawet do dużych dawek, takich jakie dla "nowicjusza" są letalne, czyli śmiertelne.
Zgony po amfetaminie na imprezach są najczęściej spowodowane zaburzeniami wodno-elektrolitowymi, nie chce sie pić wody, pite jest piwo, kawa, red-bulle - a to diuretyki, środki moczopędne. W tańcu traci się wodę - pocenie.
Zdarzają się imprezowe zgony 18-letnich, wysportowanych ludzi...
Organizm ma jednak duże zdolności regeneracyjne, mam nadzieję, że stopniowo wróci Pan do równowagi psycho-fizycznej. Powinien jednak Pan być pod opieką internisty-kardiologa oraz specjalisty psychiatrii.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. JW