Złe samopoczucie po zażyciu mefedronu

Zażyłam2x mefedron i 1tabletki serduszkaW dalszym ciagu odczuwam dziwne wahania nastroju,lęki i czuje byłam pod wpływem.Z dnia na dzien jest znacznie lepiej ,ale moglam sobie to wmówic potrafie wiele rzeczy sobie wmawiac.Czy jest możliwośc ,że zwariowałam i czy to przejdzie?Nigdy się nie brałam niczego regularnie tylko 2 razy,czuje,ze wczesniej bylam normlana,a teraz nie, wole zapytac i boje sie odpowiedzi,ze tak jest.Jak zapomniam o tym,że coś mi się dzieje wszystko jest dobrze,ale czuje zmiany

Może to był psychotoksyczny i kardiotoksyczny mefedron, a może inny związek chemiczny o neurotoksycznym działaniu?
A co było w tabletce-serduszku, to Pani wie?
Pozdrawiam. JW

Witam. Jak przestanie pani brać to z czasem powinno być lepiej, ale nie jest to takie pewne, bo narkotyki powoduja też trwałe uszkodzenia. Na pewno radzę przestać zażywać czegokolwiek.