Co na szkodliwe działanie Mefedronu

Witam mam w rodzinie młodszego brata który od czasu do czasu zazywa Mefedron i moje pytanie brzmi co najlepiej mu podac nastepnego dnia zeby jak najbardziej zniwelowac szkodliwe jego działanie ?

Magdalena StusiĹska

Mefedron jest w Polsce substancją nielegalną- dlatego należy jak najszybciej przekonać brata że nie należy go brać- problem skutków ubocznych rozwiązuje sie wtedy sam.