Uczucie ścisku pleców i przepony

Witam.Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam zrobić.Mam 47 lat od kilku dni mam uczucie ścisku pleców i przepony,co. powoduje duszność.Wyniki TC kladki piersiowej bronchoskopi echo serca bez istotnych odchylen .Choruje na la godną postać POChP.Jednak od 3 dni mam wrażenie jakby pluca nie chcialy się rozprezyc.Od 3 lat jestem pod opieka reumaologa (diagnostyka w kierunku zapalenia naczyn-dodatni wynik przeciw cial.)Mam tez drobne zmiany niedokrwienne mózgu.Z gory dziękuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc sie wypowiedzieć. Proponuje udać sie do lekarza prowadzącego leczenie.