Uczucie zalewania serca po wypiciu czegokolwiek

Dzień dobry. Mam dziwną przypadłość. Od pewnego czasu po wypiciu czegokolwiek mam wrażenie jakbym "zalewał" serce. Jakby płyn nie zlatywał tylko przełykiem, ale przelewał się też przez serce. Później kilka minut boli i kluje. Nie mam problemów z nadwagą, ani nadciśnieniem. Idę na EKG serca, ale co to może być, ewentualnie jakie badania jeszcze zrobić? Pozdrawiam.

Dzień dobry.Nie upatrywałbym problemu w sercu.To raczej zaburzenia czynnościowe.Jesli już to zrobiłbym ezofago i gastroskopie.