Uczucie zimna i bólu u 23-latka mierzącego 202 cm wzrostu

Szanowni Państwo mam 202 cm wzrostu , 110 kg wagi . Rano nie mogę sobie poradzić z zimnem . Ile bym ubrań nie założył zawsze jest mi tak zimno że aż to mnie boli , patrze na ludzi bez czapek na dworze i mam dreszcze . Mam uczucie bólu i takie kucie, swędzenie w nogach jest to nie do wytrzymania . Poproszę o jakaś poradę. Dziękuje

Witam. Tego typu objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych lub nieprawidłowego krążenia krwi. Wymagają one wdrożenia kompleksowej diagnostyki w związku z czym proponuję zgłosić się do lekarza poz który pokieruje odpowiednim postępowaniem.