Uczucie zmęczenia i osłabienia po wysiłku

Witam mam problem po wysłku, czy to pracy fizycznej, czy grze intensywnej w piłke - nast dnia albo po kilku godzinach odpoczynku czuje się strasznie zmęczony i słąby. Ciśnienie mam w normie wtedy, ale tętno jest ok 90 [ u mnei norma 56] co mozna z tym zrobic? Dziwnie jest mi wtedy oddychać i mam ochote tylko leżeć choć to nie jest przyjemne. Proszę o jakieś wskazówki, czy warto z tym gdzieś iść? Pozdrawiam najserdeczniej jak umiem ;)

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem słabej kondycji fizycznej bądź problemów z układem krążenia. Wskazana jest bezpośrednia ocena kardiologa.