Uczucie zmęczenia i przybieranie na wadze

Witam Ostatnie 2 lata ogolnie czuje sie zmeczonny nawet jak nic nie robie jakies badania krwi itp itd mam na bierzaco ostatnimi czasy jest coraz gorzej nie moge wstac nawet pod wplywem glosnego budzika (budzi wszystkich oprucz mnie) coraz czesciej slysze ze jestem blady nie chodzi o anemie. Nie ćwicze i w pracy jak trymam sie diety nawet tyje nie wiem o co biega

Witam,
Proszę oznaczyć sobie na czczo we krwi: morfologię, poziom kortyzolu (najpóźniej o godz. 8:00 i TSH. Jeśli będą nieprawidłowości proszę zgłosić się do lekarza. Mam nadzieję, że oznaczenie tych badań pozwoli postawić diagnozę i rozwiąże Pana problem

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz