Uczulenie na nikiel a blizna

Witam, przez pewien okres czasu nosiłam kolczyk w nosie , nie wiedzialam ze mam uczulenie na nikiel. Teraz od 3lat nie nosze go a pozostała mi "blizna" w sensie ze mam czarna plamę. Z tego co orientowalam sie w internecie nazywa sie to czarny demografizm. Czy jest jakis sposob by usunąć tą "blizne" ? Strasznie nieestetycznie to wygląda a ja nie mogę nigdzie uzyskać pomocy bo nikt nic nie wie na ten temat, nawet Panie kosmetyczki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.