Uczulenie na witaminę A

Piszą, że wit. A ma działania nawilżające "od wewnątrz". Problem w tym, że uczuliłem się na wit. A przyjmowanej od wewnątrz. Reakcja jest taka, że jama ustna i miejsca intymne są permanentnie suche, bo codziennie spożywam wit. A. Gdy wezmę tabletke z wit.A wysusza mnie bardziej. Gdy zjem owoc z Wit.A to też bardziej. Masakra. Uczuliłem się lekiem Nonacne albo Curacne (przypisał dermatolog). Zaznaczam, że uczulenie występuje od zażycia doustnego wit. A. Co robić?

Witam,

Polecam stosowanie produktów zawierających naturalnie witaminę A. W jakim celu dermatolog przepisał podane wyżej leki? W celu ustalenia odpowiedniego działania zapraszam do umówienia się na wizytę.

Serdecznie pozdrawiam|
Robert Lipert
Mój dietetyk
tel. 792 450 650