Picie napojów energetycznych a jedna nerka

Witam, jakie ryzyko niesie za sobą picie minimum 3 " Tigerów " dziennie? Ma to jaki kolwiek wpływ na nerki? Pytam, bo mam jedną nerkę ( od urodzenia ).

Witam,

Niestety nadmiar cukru zawarty w produktach energetycznych dla nerek jest szkodliwy ponieważ pełnią one funkcję oczyszczającą organizm. Wiązać to się może z kolejnymi powikłaniami niewydolnością nerki co będzie prowadziło do nefropatii cukrzycowej. W celu omówienia odpowiedniego postępowania zapraszam do umówienia się na wizytę.

Serdecznie pozdrawiam
Robert Lipert
Mój Dietetyk
tel. 792 450 650