Uczulenie na wszystkie leki przeciwgorączkowe

jestem uczulona na wszystkie leki przeciwgorączkowe dostaje rumen po lekowy ,nie dawno mogłam brac wszystkie leki ,co teraz jak zachoruje ,

Ciało ma tzw. próg wytrzymałości. Znosi to, co z nim robimy, do czasu. Gorączka jest cudownym sposobem na walkę z chorobą. Zbijanie jej osłabia organizm, a leki p/gorączkowe osłabiają wątrobę. Na infekcje z gorączką najlepszy jest napój imbirowy, herbata lipowa i leki homeopatyczne. I oczywiście zmiana diety, by wzmocnić naturalną odporność organizmu.