Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczulenie na zimno

Wszystko wskazuje na to, że mam uczelnie na zimno. Pojawiło się w dosyć ostrej formie wczoraj. Od półtora tygodnia mam infekcję gardła. Brałam strop prawoślazowy i gripex. Od wczoraj odstawiłam. Byłam u lekarza. Dostałam receptę na Telfexo. Rozumiem, że objawy się zmniejszą. Ale co dalej? Czy mam zmienić jakoś tryb życia? Czy można to leczyć? Czy nie powinnam dostać skierowania do alergologa? Pozdrawiam Danuta B.
KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu

Alergia. Fakty i mity

Czy człowiek rodzi się z alergią? Czy można być uczulonym na nieszkodliwe wcześniej alergeny? Czy alergia to to samo, co nietolerancja pokarmowa? Zobacz popularne fakty i mity na temat alergii.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, zalecony lek pomoże w kontrolowaniu objawów. W przypadku dolegliwości pomóc może hartowanie organizmu oraz unikanie gwałtownego ochładzania organizmu.
Więcej informacji można znaleźć w artykule: http://portal.abczdrowie.pl/uczulenie-na-zimno

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy