Uderzenia gorąca w łydce

Dzień Dobry! Mam taki problem, mianowicie od jakiegoś czasu czuję "uderzenia gorąca" w lewej łydce.Jakiś czas temu dolegliwość ta obejmowała obie łydki, potem to odeszło, a teraz wróciło, ale tylko do jednej strony. Co to może być. Proszę o radę.Bardzo dziękuje za odpow.Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy niewydolności żylnej. Proszę wykonać badanie USG doppler kończyn dolnych.