Uderzenia gorąca, zawroty głowy i dolegliwości ze strony układu pokarmowego

Jestem osobą męczącą się z objawami typu nagłego: robi mi się gorąco, niedobrze i kręci mi się w głowie. Ogólnie dokuczają mi dolegliwości ze strony układu pokarmowego od długiego czasu. Dostałam do przyjmowania controloc control, dzięki któremu nie muszę się katować lekiem typu manti czy rennie. Bez tego leku nie funkcjonuję. Czy bez badań jest Pan Doktor w stanie określić co to może być? Podejrzenia mojej Pani Dr idą w stronę wrzodów, refluksu lub nerwicy żołądka

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez oceny klinicznej i badań dodatkowych trudno postawić przybliżoną diagnozę, dodatkowo nie podała Pani jaki charakter mają dolegliwości ze strony układu pokarmowego, rozszerzyłabym badania o poziom glukozy we krwi, poziom TSH i EKG.
Pozdrawiam