Ujemny wynik testu ciążowego a skurcze w łydce

Witam mam podejrzenia ze jestem w ciazy mam objawy jak skurcze lydce przetluszczajace sie wlosy musze muc codziennie mam wiekszy apetyt mam pytanie czy jak jestem w ciazy a mam miesiaczke to czy wynik testu ciazowego moze pokazywac wynik ujemny bo jak robie test ciazowy to tak pokazuje

Aleksander Ropielewski

Objawy jakie Pani opisuje nie są objawami typowymi dla ciąży. Proszę wykonać pomiar stężenie beta hCG w surowicy krwi, które rozwieje wątpliwości.