Ukruszenie zęba i odsłonięcie plomby

Witam ostatnio ukruszylem sobie zab w środku jest plomba, ukruszenie nie jest spore ale odsłania plombe i sięga do dziasla . Zab stał się wrażliwy na zimne napoje trochę boli itp. Obecnie jestem za granicą planuje wrócić do polski jak szybko należy podjąć ewentualnie leczenie dołączam zdjęcie , pozdrawiam http://tufotki.pl/MnFEq

Nie jest źle. Prawdopodobnie wystarczy wymiana wypełnienia. Czas nie jest tu aż tak istotny. Im szybciej odwiedzi Pan stomatologa tym prędzej nastąpi "normalność", a póki co proszę oszczędzać tę stronę.