Umiarkowany stopień niepełnosprawności i symbole 02-P i 11-I

Witam. Otrzymałem umiarkowany stopień niepełnosprawności o dwóch symbolach przyczyn niepełnosprawności 02-P - psychiczne, ale mam też drugi symbol 11-I, za bardzo nie wiem co on oznacza. Sprawdziłem informacje w internecie, ale z oczytania wiem, że tu sklasyfikowane są inne jednostki chorobowe. Cierpię także na przewlekłą pokrzywkę idiopatyczną i astygmatyzm z niedowidzeniem oka lewego. Czy owy symbol może być związany z wcześniej wspomnianą pokrzywką - alergią?. Pzdr i proszę o informacje

Witam. Niestety na podstawie tego symbolu nie ma możliwości dokładnego określenia drugiej przyczyny.