Unikanie kontaktu z ludźmi i relacji

witam :) chcialbym sie dowiedziec mianowicie od ponad 2 miesiecy cierpie nie wiem co to moze byc unikam kontaktu ze znajomymi zamykam sie w pokoju spie po kilkanascie godzin dziennie nic mi sie nie chce tak jak to bym nie byl ja czy moze mi ktos pomoc co to moze byc za choroba a i jeszcze odczuwam duzo stresu i lek gdzie wczesniej nie mialem takiego czegos kazdy dzien sprawia mi trudnosc z gory dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry!

Mogą to być objawy zaburzeń o charakterze depresyjnym, nerwicowym, lękowym. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy.

Pozdrawiam!