Co jest powodem leku przed kontaktem z ludźmi po 2 miesiącach siedzenia w domu?

WITAM OD 2 miesiecy siedzialem w domu bo zlamalem noge w pracy opiekowalem sie dzieckiem dzis bylem na zdjeciu gipsu lecz nie czuje sie bezpiecznie na zewnatrz nigdy nie mialem takich odczuc dziwnych jakbym sie bal byc na zewnątrz zawsze bylem duszo towarzystwa duzo gadalem smialem sie a teraz ciezko mi ze znajomym sie dogadac zona mowi ze jakis dziwny sie zrobilem ja po sobie tez zauwazylem wczesniej co moze sie dziac ze mno facet 37 lat 193cm 105 kg

Dzień dobry, warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Najprawdopodniej wystąpiły u Pana zaburzenia lękowe. Trudno bez konsultacji mówić o przyczynach tego stanu. Jest prawdopodobieństwo, że lekarz zaleci Panu farmakoterapię. Warto też pomyśleć o konsultacji u psychologa. Proszę nie pozwalać sobie na dłuższe próby samodzielnego radzenia sobie z tym problemem bo może się pogłębiać a wtedy leczenie wydłuży się. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam A. Pacia