Uporczywe bóle głowy, uszu i zawroty

Witam,mam od 2 tygodni codziennie uporczywe bóle (boli pod oczami,w skroniach,w uszach, z tyłu,w )i zawroty głowy, przy tym odczuwam jakby oklapniecie-brak sił i jestem senny, poza tym dretwieja mi ręce,bola barki i szyja.Badanie neurologiczne nie stwierdziło zmian.Zrobiłem TK (bez kontrastu) i EEG,oba badania wyszły dobrze bez zastrzeżeń czekam jeszcze na MRI lub AngioTK-które z tych badań wykluczy więcej?Na podstawie TK i EEG jakie mozna wykluczyć choroby czy przyczyny bólów głowy??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinien Pan udać się na wizytę do specjalisty neurologa. Lekarz zleci odpowiednie badania. Wykonywanie badań na własną rękę nie przyniesie spodziewanego efektu diagnostycznego.