Co znaczą zawroty głowy, osłabienie i ból głowy?
Witam od dłuższego czasu mam zawroty głowy, ogólnie bardzo słabo się czuję, boli mnie głowa i schudłam. Udałam się do lekarza rodzinnego zlecił badania krwi, moczu, tsh, eeg oraz tk. Z wyników krwi itp nic nie wyszło, oraz eeg. Na wyniki tk czekam. Ostatnio na glowie mam powiększone wezly chłonne chyba potyliczne, oba. Kiedy ich dotykam mam dziwne uczucie. Wczorajszej nocy ciężko spałam, miałam dziwny tępy ból z tyłu głowy. Będę wdzięczna jeśli ktoś napisze co to może być.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam!
Podobne dolegliwości może wywoływać nerwica. Jeżeli badania dodatkowe wypadły prawidłowo, to należy szukać pomocy u psychiatry lub psychologa.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.