Uporczywe wymioty i ból żołądka w 8. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 8. tygodniu ciąży zaznaczę,że to pierwsza moja ciąża. Od prawie 2 tygodniu męczą mnie uporczywe wymioty i niesamowity ból żołądka. Już dwa razy byłam z tym problemem w szpitalu ale lekarze twierdzą,że to przez ciążę i dostałam leki przeciwwymiotne. Ale żołądek nadal boli. Może to nie wina ciąży tylko naprawdę coś niepokojącego dzieje się z moim żołądkiem,może to jakieś wrzody????? Proszę o szybką odpowiedź bo z tego bólu to już chyba nie wytrzymam.

Jeśli nie przejdzie po lekach w domu trzeba sie położyć na oddział ginekologii -leki dożylne powinny pomóc w tej sytuacji.