Uporczywe wymioty u 27-latki

Witam. Jestem kobietą w wieku 27 lat. I od ok.2-3 miesięcy męczą mnie uporczywe wymioty. A nie jestem w ciąży Czy to może mieć jakiś związek z kamieniami w pęcherzuku żółciowym, bo wykryto je nie dawno u mnie. Ponadto w ostatnim okresie czasu dość mocno schudłam. Nie stosując diety ani nie zmieniłam aktywności fizycznej. Wyniki morfologi, tarczycy i badania pod kontem cukrzycy mam prawidłowe, więc co to może być? I czy powinnam zgłosić się do lekarza z tymi wymiotami?Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Sądzę, że konieczne jest wykonanie gastroskopii. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.