Uporczywy świąd bez zmian skórnych od trzech miesięcy

Uporczywy świąd bez zmian skórnych od trzech miesięcy (tułów, nogi). Picie wody i balsamy nie pomagają. Byłam u endo, dermo i ginekologa, w wyniku czego czekam teraz na diagnostykę pod kątem zaburzeń hormonalnych (choć na niedoczynność tarczycy leczę się już kilka lat, oprócz novothyralu nie biorę leków). Proszę o podpowiedź do jakiego lekarza mogłabym się jeszcze zwrócić lub jakie badania wykonać na własną rękę? Dodam, że zdarzały się omdlenia i schudłam nie stosując diety. Proszę o pomoc.

Należy zaczekać na wyniki przeprowadzonych badań i skonsultować je u specjalisty, który je zlecił.Na "oko" diagnozy nie stawiamy nie widząc pacjenta.