Uprawianie sportu po usunięciu żylaków

vitam mialem operacje zylakow lewej nogi, zyla glowna zostala usunienta pod kolanem mam trzy naciecia.kiedy bede mugl wrucic na silownie i do sportu.operacje mialem w Norwegi bo tu mieszkam,dwa tygodnie po operacji robilem tak jak kazal lekarz nosze rajstope klasy 2
ponad rok temu

Po miesiącu od tego typu zabiegu można w pełni obciążać kończynę dolną po operacji (także wrócić na siłownię). Można też zrezygnować z rajstop uciskowych jeśli druga kończyna dolna jest zdrowa.