Wyjazd i korzystanie z basenu po operacji żylaków

Witam Jestem po operacji zylakow konczyny prawej mialam trzy ciecia w kostce,pod kolanem i w pachwinie.W 9 dobie dzisiaj mialam sciagniete szwy,nosze ponczoche uciskowa.Mam pytanie po 3 tyg po operacji chcialabym pojechac do cieplego kraju,czy bede mogla kapac sie w basenie?Rozumiem ze ponczoche musze nosic przez caly dzien , Dziekuje pozdrawiam Alicja

Witam. Warto porozumieć się z leczącym angiologie, by nie zepsuć efektów leczenia. Bardziej niż kąpiel przeciwwskazana byłaby długa podróż.