Usg ginekologiczne przed planowaną ciążą
witam, planuje zajćie w ciąże,mam 23 lata, 2 miesiace temu bylam na usg i mam następujący wynik : trzon macicy nie powiekszony o prawidłowej echogennosci, długości 38 mm , szerokości 24 mm, dodatkowo stwierdzono obecnosc drugoego trzonu macicy o wymiarach: dł 23mm , szerokosc 15 mm, w lewym jajniku pecherzyk owulacyjnybo srednicy 16 mm . Prosze o pomoc .

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Taki wynik badania USG wskazuje na możliwość poważnych problemów z zajściem w ciażę dlatego wskazany jest kontakt z ginekologiem odnośnie ewentualnej możliwości leczenia.