Ustalanie daty zapłodnienia

jezeli wyjezdzalem z polski 04.05.2013 a zona byla przed okresem i ma termin porodu na 14.02.2014 to chiba nie bede ojcem bo termin poczecia wychodzi od 25.05 do30.05 a mie nie bylo
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wszystko zależy od tego czy termin porodu ustalony został na podstawie ostatniej miesiączki czy obrazu i parametrów w USG "genetycznym" (wykonywanym w 10-12 tyg. ciąży).
Nie wiem na jakiej podstawie wyliczył Pan zakres dat potencjalnego poczęcia, jednak nie jest on wiarygodny.
Wiarygodną metodą sprawdzenia ojcostwa będzie wykonanie testów genetycznych (wymagane próbki od Pana, Żony i dziecka) tuż po porodzie.