Ustalenia dnia cyklu, w którym doszło do zapłodnienia

Witam. Według badań usg do 9 tyg ciąża pokrywala mi się z wiekiem od OM. w 12 a takze w 22 tyg ciąży termin mam na 22.06.2015 a według OM powinno być na 24.06. 2015 . Cykle miałam dość regularne co 28,29 dni. A ostatnia miesiączka była 17. 09 . Czy to znaczy ze zaszłam w ciążę w 12 dc ?

Tak mogło do tego dojść w tym dniu. Ale tak na prawdę nie ma to konkretnego znaczenia i nie da się ewidentnie na podstawie jakichkolwiek badań stwierdzić.