Ustalenie czasu trwania choroby zawodowej

Dobry wieczór. Mam pytanie. Otóż w wykazie chorób zawodowych jest podana choroba jaka jest zakwalifikowana oraz ilość lat. Chciałabym się dowiedzieć czy te lata to udokumentowane lata choroby i czy musi być to ciągłość czy np. zabieg miałam w grudniu 2013 na razie nic nie pomogło ale wpis mam co jakiś czas u lekarza po zabiegu czekam teraz na poprawienie tego zabiegu. nie wiem czy się jednak zdecyduje ale wiec jak byłam w czerwcu potem we wrześniu u lekarza to jak mam ten rok liczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Czas trwania choroby zawodowej jest określany przez lekarza medycyny pracy. Należy z dokumentacją medyczną zgłosić się do lekarza medycyny pracy, aby na tej podstawie lekarz mógł wydać opinię.