Usunięcie guza poprzez naciskanie

Witam ponownie.Opisałam wcześniej stan mojego guza.Jestem potrójnie ujemna-guz który miał wielkość ok.6 cm z zapaleniem zmalał do 3 cm.1 cykl odbył się 7.08.2014 następnie 11.08.2014 stan zapalny był duży gdzie 14stego udałam się do chirurga-ropniak został nacięty i usunięty poprzez naciskanie.Po 30min.diametralnie zmalał.Po chemii był bardziej zapalony dlatego szybko udałam się na konsultację.Mam 4 cykle co 3 tyg.reszta 12 cykli co tydz.Można zmniejszyć dawkę zaaplikować łagodniejszą?Są szanse?

Decyzja o programie leczenia mozę być podjeta przez lekarza który terapię prowadzi, zwykle program jest ustalony na początku i rzadko możliwe modyfikacje bez uzasadnienia