Usunięcie potworniaka a rozpierająca bolesność

Dokładnie 26 lutego miałam laparoskopię w celu usunięcia potworniaka o wymiarach 80x55mm, króry znajdował się na prawym jajniku. Lekarze powiedzieli że usuneli cały guz a jajnik dało się uratować w całości. Jednak od tygodznia ( to już 3 tydzień od operacji) odczuwam na prawym jajniku uczucie rozpierania ( jakby coś tam było), do tego dochodzi ból przez który nie mogę się na niczym skupić. Okres spóznia się już 10 dni co mnie bardzo niepokoj, ponieważ moje cykle miesiączkowe są regular

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

proponuję zgłosić się na kontrolę do lekarz, który wykonywał zabieg. Proszę pamiętać, że zawsze istnieje możliwość wystąpienia powikłań po każdej operacji, więc jeśli są niepokojące objawy to należy się zgłosić do kontroli.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko