Lametta a usunięcie węzłów chłonnych

Witam serdecznie. Jestem po operacji piersi i wycięciu węzłów chłonnych. Biorę już od trzech lat lek "Lametta" - 2,5 mg.Muszę jeszcze brać 2 lata.Czy mogę zamiast tego leku brać wit.D3,K2MK7,wit.A E,selen,cynk i kwas alfaliponowy wit B21? Dwie pierwsze w dużych dawkach. Jak już wspomniałam, lek Lametta biorę już od trzech lat i mam wrażenie, że mój organizm coraz bardziej uodparnia się na jego działanie. Lametta to dobry lek, bardzo mi pomógł i chciałabym mieć możliwość zastosowania go jeszcze w przyszłości jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dlatego zastanawiam się czy w moim przypadku istnieje opcja żeby odstawić na razie lek Lametta i zastosować albo jakiś zamiennik albo właśnie poszczególne witaminy i minerały, które zawarte są również w preparacie Lametta. Jest taka możliwość? Z góry dziękuję za wszelkie informacje i odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek Lametta jest aktywnym lekiem przeciwnowotworowym - można rozważać zastąpieniem go lekiem z podobnej grupy, a nie witaminami, czy mikroelementami, które są także istotne.