Usunięcie wypełnienia z zęba

Miałam zęba leczonego powtornie kanałowe ale dentysta zrobiła tylko cienki tunel w tym kanale po czym nie mogła przebić się do końca kanału nawet po próbach rozpuszczenia po czym z powrotem mi dopełnią kanał no i zaplombowala mi to z powrotem. Mam pytanie czy wypełnienie powinno byc całkowicie usunię Z tego zeba. Muszę przyznać że teraz boli on potwornie, w stosunku do poprzedniego leczenia. co mam robić czy ten zab należy tylko usunąć i pozbyć się bólu który mam od przeszło roku i wydalam około2

Witam,
Powtórne leczenie kanałowe jest często zabiegiem trudnym i wymagającym poza doświadczeniem odpowiedniego wyposażenia - mikroskop , ultradźwięki do udrażniania kanałów są niezbędne.Czasem jednak mimo tego wszystkiego kanały są tak zobliterowane ,że odnalezienie ich całego przebiegu jest niemożliwe.
Ból po prawidłowym leczeniu nie powinien występować .
Pozdrawiam