Usunięcie zęba, antybiotyk i grzybica pochwy

Witam serdecznie!Bardzo proszę o szybko odpowiedz.Po usunieciu ósemki brałam antybiotyki i dostałam grzybice pochwy.Po skończonej kuracji kilka dni dobrze.Lekarz zapisał mi antybiotyk cipronex bo czesto sikałam i miałam parcie na pecherz.Moze to on opóznia miesiaczke.Teraz opóznia mi się okres już 12 dni i piecze mnie w srodku pochwy i mam biale upławy bezwonne płynne,czesto sikam i bola mnie piersi.Robiłam test i wyszedł negatywnie.Moze trzeba test powtórzyć.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Test ciążowy powinien być wiarygodny po 14 dniach od ostatniego stosunku. Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nawrót infekcji układu moczowo-płciowego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który zaleci odpowiednią terapię.