Usuwanie chirurgiczne zatrzymanej ósemki

Ponad miesiąc temu miałam usuwaną chirurgicznie zatrzymaną ósemkę w żuchwie. Zabieg przeszedł pomyślnie, miałam wtedy szczękościsk, ale z czasem minął. Teraz jednak znowu powrócił. Wykonuje ćwiczenia, ale wciąż nie jest idealnie. Rozwarcie jest na 2,5 palców. Nie wiem, co robić.

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę zgłosić się do stomatologa wykonującego zabieg - choć wydaje się że po takim czasie może to mieć związek z innym zębem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Najlepiej zgłosić się na kontrolę do lekarza, który wykonywał zabieg usunięcia zęba. Być może objawy nie są spowodowane akurat tym zębem. Wtedy lekarz na pewno skieruje Panią na dalszą diagnostykę.