Usuwanie zębów ze względu na nawracające stany ropne

Witam! Otoz syn ma zaplanowany zabieg usuniecia 4 zebow ze wzgledu na nawracajace sie stany ropne. Ma 6 lat. Bedzie usypiany za pomoca maski. Czy to jest bezpieczne dla dziecka. Bardzo sie boje tego zabiegu.

Witam serdecznie,

Jeśli lekarz dentysta zakwalifikował Pani syna do zabiegu to z pewnością nie powinna mieć Pani obaw. Sugeruję mimo wszystko aby Pani porozmawiała z dentystą, która ma zabieg wykonać o swoich wątpliwościach.

Pozdrawiam.

 BartĹomiej Rawski

zarówno sedacja podtlenkiem azotu jak i znieczulenie ogólne wziewne prowadzone przy udziale anestezjologa to zabiegi bezpieczne
najczęściej tak jak i w Pani przypadku największy problem jest z rodzicami - którzy przenoszą swój lęk na dzieci
bedzie OK
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk