Uszkodzone zostało więzadło poboczne I/II stopnia

uszkodzone kolano wypadek na nartach uszkodzone zostało wiązadło poboczne I/II st,wiazadło poboczne przysrodkowe II st. PCL uraz i ACL brak oceny bylo narazie USG pytanie jest takie czy musi byc rekonstrukcja kolana czy leczenie czynnikiem wzrostu.wypadek był 9 dni temu kolano unieruchomione lekko opuchniete jest chłodzone dzkb barbara korkozowicz

O tym musi bezpośrednio zadecydować ortopeda. Ważne w takim przypadku jest także bezpośrednie badanie kliniczne. Co do stopnia uszkodzenia w takim przypadku można zdecydować się na leczenie zachowawcze. O dalszym postępowaniu zadecyduje ortopeda.